fbpx

Masaż klasyczny, masaż relaksacyjny - Mokotów

Masaż klasyczny i masaż relaksacyjny w obecnym świecie są jednymi z najpopularniejszych zabiegów leczniczych, ujędrniających, modelujących i upiększających nasze ciało. Ciągły stres, wielogodzinna praca przy komputerze, szybkie tempo życia, brak aktywności fizycznej powodują liczne bóle w naszym ciele, z którymi boryka się co raz więcej ludzi. Dlatego masaż klasyczny lub masaż relaksacyjny to idealny sposób na pozbycie się licznych problemów bólowych, odpoczynek dla umysłu i skołatanych nerwów, czy przywrócenie spokojnego snu. Dlatego warto zwolnić i znaleźć trochę czasu tylko dla siebie i oddać się w stan relaksu, jaki dostarcza nam masaż klasyczny lub masaż relaksacyjny ciała połączony z przyjemną muzyką oraz zapachem aromatycznych olejków lub świec.

Zapraszamy do rezerwacji masaży online oraz śledzenie naszych promocji na instagramie oraz facebooku. W naszym gabinecie oferujemy następujące grupy masaży:

  • masaż klasyczny, który poprawi ogólną kondycję zdrowotną, czy zmniejszy dyskomfort bólowy, wywołany długotrwałą pracą w jednej pozycji.
  • masaż modelujący, wspomagający redukcję cellulitu, jak również modelujący wybrane części ciała. Aby efekt był jak najlepszy, siła masażu jak ich ilość dobierana jest indywidualnie do klienta.
  • masaż limfatyczny, który pobudza przepływ krwi i limfy w organizmie, przy okazji ujędrnia skórę, pomaga zredukować cellulit, zlikwidować obrzęki czy złagodzić ból.
  • masaż relaksacyjny, który pozwoli na chwilę zapomnienia, rozluźnienia i wprowadzi w pozytywny nastrój.
aloe kosmetyka i szkolenia
masaż mokotów

Cennik

 Cena 1 zabieguCena 5 zabiegów
Masaż twarzy, szyi i dekoltu
(demakijaż, peeling, masaż, krem)
80 zł350 zł
Masaż twarzy, szyi i dekoltu olejkiem z 24 karatowym złotem
(demakijaż, peeling, masaż olejkiem z 24 karatowym złotem, krem)
100 zł450 zł
Masaż klasyczny:
  
Całego ciała 60 min/ 90 min
100 zł/150 zł450 zł/700 zł
Pleców 30 min/ 45 min
60 zł/80 zł250 zł/360 zł
Pleców z opracowaniem napiętych mięśni ok. 60 min/90 min130 zł/160 zł -
Nóg z opracowaniem napiętych mięśni ok. 70 - 90 min/120 min160 zł/250 zł - 
Masaż modelujący:
  
Uda i pośladki z izometrią i bańką  chińską 45 min
100 zł450 zł
Szwedzki z wykorzystaniem bambusa pośladki i nogi 30 min
100 zł450 zł
Szwedzki z wykorzystaniem bambusa całe ciało 60 - 75 min
150 zł700 zł
Masaż limfatyczny:
  
Twarz
100 zł450 zł
Nogi 30 - 45 min
100 zł450 zł
Całe ciało 90 min
200 zł900 zł
Masaż relaksacyjny:
  
Całego ciała 60 min/ 90 min
100 zł/150 zł450 zł/700 zł
Dłoni 30 min
60 zł270 zł
Stóp 30 min
80 zł360 zł
Z elementami masażu Lomi – Lomi 60 min/90 min
130 zł/170 zł600 zł/770 zł
Olejkiem z 24 karatowym złotem 60 min
190 zł860 zł
Gorącymi kamieniami plecy 30 min
70 zł320 zł
Gorącymi kamieniami całe ciało 60 min/90 min
150 zł/200 zł680 zł/900 zł
Gorącym olejkiem całe ciało 60 min/90 min
130 zł/170 zł600 zł/770 zł
Gorącą czekoladą całe ciało 60 min/90 min
150 zł/200 zł680 zł/900 zł
Świecą całe ciało 60 min/ 90 min
150 zł/200 zł680 zł/900 zł
Całego ciała z elementami masażu Lomi-Lomi i bańką chińską 60 min/90 min
130 zł/170 zł600 zł/770 zł

Nasz gabinet kosmetyczny na Mokotowie oferuje:

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy zabieg spośród wszystkich masaży wykonywanych w gabinecie, który znajduje się na Warszawskim Mokotowie. W zależności od zastosowanej techniki, może on mieć różne działanie: wyciszające, pobudzające, przeciwbólowe, regenerujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masaż klasyczny wykorzystywany jest jako element wspomagający zwalczanie wielu chorób, w tym dolegliwości ortopedycznych, neurologicznych czy ginekologicznych.

Masaż klasyczny wykonuje się na stole do masażu z wykorzystaniem oliwki. Skutkiem zabiegu jest regeneracja i zwiększenie elastyczności mięśni, poprawa krążenia krwi i limfy, uspokojenie ośrodkowego układu nerwowego oraz poprawienie wyglądu skóry.

Masaż modelujący uda i pośladki

Jest to masaż oparty na masażu klasycznym wspomagający wyszczuplanie wykorzystujący techniki izometrii, czyli napięcie i rozluźnienie mięśni, wspomagany masażem bańką chińską. Jest to masaż modelujący, antycellulitowy oraz ujędrniający jednocześnie. Wykonuje się go w serii, a ilość masaży ustala się indywidualnie i jest określana dla każdego klienta.

Zaleca się by masaż modelujący bańką chińską powtarzać w seriach po 10-20 zabiegów – jednak nie rzadziej niż co 3 dni. Potem wystarczą już tylko masaże profilaktyczne – najlepiej jeden raz w tygodniu.

Masaż modelujący szwedzki z wykorzystaniem bambusa królewskiego

Masaż bambusem jest masażem opartym o techniki masażu klasycznego, pobudzającym tkanki głębokie, usprawniającym krążenie układów limfatycznego i żylnego, zwiększa elastyczność mięśni i ścięgien oraz uelastycznia skórę, w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki. Masaż ten działa relaksacyjnie oraz leczniczo, łagodzi stany depresyjne i poprawia ogólne samopoczucie.

Wykonywany jest za pomocą specjalnych kijków bambusowych, które wykazują szereg cennych właściwości, nie wywołują reakcji alergicznych, nie podrażniają skóry i posiadają działanie antybakteryjne.

Atutem jest również fakt, iż pałeczki bambusowe stanowią bogactwo związków krzemu i działają jako silne piezoelektryki. Masaż ten łagodzi stany zmęczenia dzięki tzw. wytworzonego potencjału energetycznego, który tworzy się podczas pocierania i rolowania bambusami po skórze.

Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny pobudza krążenie krwi i limfy, poprawiając ogólny stan organizmu. W wyniku stymulacji odpowiednich punktów na ciele następuje lepsze odżywienie, poprawa pracy komórek oraz odpowiednia regulacja krążenia krwi i funkcjonowania organów wewnętrznych.

Masowana skóra staje się jędrna i elastyczna, poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i mięśniach.

Celem drenażu jest usprawnienie przepływu chłonki w układzie limfatycznym, dlatego jest tak ważny w leczeniu i zwalczaniu cellulitu. Dodatkowo zapobiega niewydolności krążenia obwodowego, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych i pozwala pozbyć się efektu zimnych nóg.

Masaż relaksacyjny

Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu, wyciszenie i wprowadzenie w stan relaksu. Ta forma masażu oparta na technikach masażu klasycznego pozwala zredukować napięcie mięśniowo-nerwowe, zrelaksować umysł oraz uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszenia poziomu stresu. Masaż ten sprawdza się doskonale po ciężkim, stresującym dniu, po długotrwałym wysiłku fizycznym, czy doświadczeniu stresującej sytuacji. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze.

Masaż Lomi-Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi to hawajski masaż o działaniu relaksacyjnym, leczniczym, a także terapeutycznym. Charakteryzuje się dużą płynnością oraz harmonią ruchu. Nazwę tej techniki masażu tłumaczy się dosłownie jako: „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”.

Celem masażu nie jest tylko wpływ na sferę fizyczną, ale przede wszystkim na sferę emocjonalną. Masaż zazwyczaj wykonuje się w konkretnej intencji pacjenta, która po wykonanym masażu bardzo szybko się urealnia. To jedno z głównych założeń kultury hawajskiej, które jest kontynuowane w krajach zachodnich.

Masaż Lomi Lomi wyzwala pozytywną energię, pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, zadowolenia i spełnienia. Ma na celu przywrócenie pacjentowi swoistej równowagi między ciałem i duszą poprzez stan głębokiego relaksu. Masaż wykonywany jest głównie przedramionami w rytm relaksacyjnej muzyki a ruchy masażysty są długie, płynne i odpowiednio połączone z krokiem tanecznym. Po zakończonym masażu warto jeszcze jakiś czas poleżeć i odpocząć, aby stan błogości trwał jak najdłużej.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż ten oparty na technikach masażu klasycznego jest wykonywany przy użyciu naturalnych kamieni bazaltowych  pochodzenia wulkanicznego, które posiadają znakomite właściwości przekazywania ciepła. Dzięki temu zabieg ten należy do masaży głęboko relaksujących, a przy tym jest bardzo przyjemny. Efekt odprężenia pojawia się już podczas zabiegu i utrzymuje się na długo po jego zakończeniu.

Masaż ten pozwala na odzyskanie wewnętrznej harmonii i spokoju poprzez zredukowanie stresu, który powoduje wiele niepożądanych skutków w organizmie człowieka. Ponadto w trakcie masażu zwiększa się metabolizm komórkowy, który przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu, zmniejsza odczucia bólowe przemęczonych mięśni oraz wspomaga redukcje stanów zapalnych.

Masaż gorącym olejkiem

Masaż ten jest uznawany za jeden z najprzyjemniejszych spośród wszystkich. Połączenie technik masażu relaksacyjnego z zastosowaniem podgrzanych naturalnych olejków eterycznych, pozwala uzyskać efekt maksymalnego relaksu i odprężenia, jednocześnie działając kojąco na różnego rodzaju dolegliwości ciała, jak i umysłu.

Olejki eteryczne  do masażu rozpuszczone w olejach naturalnych, działają zarówno na zmysł powonienia, jak i na zakończenia nerwowe radząc sobie skutecznie m.in. ze stanem stresu, dolegliwościami bólowymi, uczuciem napięcia, a także korzystnie wpływając na stan skóry.

Masaż gorącą czekoladą

Masaż czekoladą to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również przynosi psychiczne ukojenie.

Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom, wśród których należy wymienić między innymi: dobroczynne lipidy, witaminy z grupy B, witaminę A i E (należące do silnych antyoksydantów) czy magnez.  Czekolada stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które wymiatają wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu.

Masaż czekoladą opiera się na klasycznych technikach. Masażysta nakłada masę z ciemnej czekolady z dodatkiem aromaterapeutycznych olejków (np. pomarańczowego, cytrynowego, czekoladowego) na miejsca poddawane zabiegowi, a następnie przeprowadza masaż poszczególnych partii ciała.

Masaż świecą

Ten masaż to prawdziwa uczta dla zmysłów. Świeca kosmetyczna, zawierająca specjalne olejki roślinne, olejek z drzewa kokosowego oraz wosk pszczeli, ma wyjątkowy, bardzo przyjemny zapach. Dotknięta w ten sposób skóra na nowo oddycha, wprawiając masowaną osobę w znakomity nastrój.

Siła masażu dostosowana do osoby, odpowiednie oświetlenie, wonne olejki – wszystko to powoduje, że znikają wszelkie napięcia i dolegliwości, a zmęczona skóra budzi się do życia. Jest lepiej ukrwiona, miękka i zadbana.

Umów się na masaż w naszym salonie - Warszawa Mokotów ul. Chocimska 18