fbpx
aloe kosmetyka i szkolenia

Oferta dla firm

ALOE Kosmetyka i Szkolenia pragnie zaprosić Państwa Firmę do współpracy.  Proponujemy VOUCHER w postaci specjalnego zaproszenia, pozwalającego na skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało oraz kursów kosmetycznych. Ponadto proponujemy organizację zamkniętych spotkań np. z partnerami biznesowymi. Jeśli szukacie Państwo oryginalnego prezentu dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych zakup VOUCHERA stanowi doskonały prezent na święta, formę nagrody okolicznościowej, motywacyjnej, podziękowania. ALOE Kosmetyka i Szkolenia zapewni niepowtarzalną atmosferę, stanowiącą postawę wypoczynku psychicznego oraz gwarancję udanego relaksu. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie oraz fantastyczną atmosferę w trakcie wizyty.

Zaproszenia występują w czterech wersjach:

  • VOUCHER na wybrany zabieg - wybór zabiegu z aktualnej oferty gabinetu
  • VOUCHER na określoną kwotę - osoba obdarowana dokonuje sama wyboru zabiegu z aktualnej oferty gabinetu
  • VOUCHER na wybrany kurs kosmetyczny - wybór kursu z aktualnej oferty gabinetu
  • VOUCHER na określoną kwotę kursu kosmetycznego - osoba obdarowana dokonuje sama wyboru kursu z aktualnej oferty gabinetu

Każdy VOUCHER objęty jest 10% zniżką od cen zamieszczonych w cenniku.

VOUCHER można nabyć w gabinecie lub zostanie dostarczony pod wskazany przez Państwa adres.

Organizacja zamkniętych spotkań skierowana jest  do grup od 2 do 6 osób.  Przebieg spotkania ustalany jest indywidualnie. W tym czasie gabinet może zostać zamknięty i cały personel być do Państwa dyspozycji. Zadbamy także o catering (kawa, herbata, inne napoje, owoce, przekąski, słodycze). Istnieje możliwość połączenia zabiegów z wykładem z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i serdeczną, przyjacielską atmosferę.

Serdecznie zapraszamy

ALOE Kosmetyka i  Szkolenia
Jolanta Mahunik

tel./faks: 22 401 75 92
tel. kom.: + 48 579 061 275
e-mail: gabinet@aloe.waw.pl

Płatność za VOUCHER prosimy uiścić na rachunek bankowy nr: 56 1140 2004 0000 3702 7763 8329

voucher na zabieg
voucher na kurs